طرح توسعه مجتمع نساجی بروجن افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت بعد از ظهر پنج شنبه در ادامه برنامه سفر دو روزه خود به استان چهارمحال و بختیاری با حضور در شهرستان بروجن و شهرک صنعتی شهرستان از مجموعه صنعتی نساجی نگین بازدید و خط تولید نخ POY میکرو فیلامنت این مجتمع صنعتی را افتتاح کرد.

مجتمع نساجی بروجن متشکل از شرکت‌های نساجی نگین بروجن، رنگین نخ نگین بروجن، پلی بهریس آفاق بروجن و ایلیا نساج مهتاب ایرانیان با هدف تولید انواع نخ‌های فیلامنت پلی استر جهت تأمین نیاز کلیه صنایع نساجی تأسیس شده است.

این مجتمع با بهره مندی از برترین تکنولوژی روز جهان می‌تواند انواع نخ‌های فیلامنت پلی استر را با کیفیت و تنوع بالا جهت تضمین صنایع پایین دستی تولید نماید.

مجتمع نساجی نگین بروجن با سرمایه‌گذاری جدیدی به ارزش بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در طرح توسعه خود انجام داده است که سرمایه‌گذاری ارزی خط تولید جدید معادل ۳.۵ میلیون یورو و سرمایه‌گذاری ارزی خط دیگر تولید آن معادل سه میلیون یورو بوده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود همچنین از شرکت ورق خودرو، فولاد سفید دشت، شرکت نگین نخ و ظریف مصور در شهرستان بروجن بازدید کرد.

شهرکرد- طرح توسعه مجتمع نساجی بروجن با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

منبع: mehrnews

بازگشت به اخبار